image?>
2018-01-03 528

Відкрита година спілкування

                          

13 Листопада  в рамках програми учнівського самоврядування як засобу підготовки школярів до життя в сучасних умовах… класним керівником 7 класу Кунчик Т.С., була проведена відкрита година спілкування на тему: «Толерантність- запорука  миру в сім’ї, колективі, суспільстві.»

 Взаєморозуміння та толерантність… Кожен по-своєму розуміє значення цих слів. Для когось це любов до інших, для когось терпіння, а для деяких ці риси взагалі не відіграють особливої ролі у житті.

  У Україні проживають люди 134 національностей. Кожна має свою самобутню культуру, історію, традиції. Але всім нам слід бути толерантними по відношенню один до одного.

   Учні класу підготували презентації, про те як вони розуміють поняття толерантності. "Толерантність — це гармонія в різноманітті. Толерантність — пошана, ухвалення і розуміння багатої різноманітності культур миру, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності". Це визначення ми знаходимо в "Декларації принципів толерантності" ЮНЕСКО.

На думку учнів , толерантність — привілей сильних і розумних, таких, що не сумніваються в своїх здібностях просуватися на шляху до істини через діалог і різноманітність думок і позицій, толерантність — це спілкування і свобода думки, совісті і переконань,  чеснота, яка робить можливими досягнення взаєморозуміння між людьми, батьками і дітьми мирним безконфліктним шляхом.

Але що ж робити, якщо конфлікт затягується і росте стіна нерозуміння?

Класний керівник порадила, як легко можна зруйнувати "стіну нерозуміння": "Треба просто посміхнутися і бути ввічливим, і  співбесідник поступить також". Давайте спробуємо, адже всі ми — жителі однієї планети, майже сусіди. Житимемо дружно!