Призери олімпіад та конкурсів Ними гордиться школа!

2019-2020 н.р.

Новосад Юрій

Місце: 3
Етап: Волинська інтернет-олімпіада з програмування
Предемет:інформатика
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Новосад Юрій

Місце: 3
Етап: ІІ етап
Предемет:інформаційні технології
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Захарчук Олеся

Місце: ІІІ
Етап: Волинська інтернет-олімпіада з програмування
Предемет:інформатика
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Захарчук Олеся

Місце: 2
Етап: ІІ етап
Предемет:математика
Вчитель:Майя Анатолівна

Гарусь Вікторія

Місце: 2
Етап: ІІ етап
Предемет:інформаційні технології
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Гарусь Вікторія

Місце: 3
Етап: ІІ етап
Предемет:біологія
Вчитель:Колесник Людмила Василівна

Коритко Аліна

Місце: 3
Етап: ІІ етап
Предемет:біологія
Вчитель:Колесник Людмила Василівна

Коритко Аліна

Місце: 3
Етап: ІІ етап
Предемет:географія
Вчитель:Злотко Галина Макарівна

Новосад Юрій

Місце: 3
Етап: ІІ етап
Предемет:інформатика
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Примич Марія

Місце: 3
Етап: ІІ етап
Предемет:інформаційні технології
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Василюк Віталій

Місце: 2
Етап: ІІ етап
Предемет:географія
Вчитель:Злотко Галина Макарівна

2018-2019 н.р.

Новосад Юрій

Місце: 2
Етап: інтернет-олімпіада
Предемет:інформатика
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Новосад Юрій

Місце: 3
Етап: ІІ етап
Предемет:інформатика
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Денисюк Софія

Місце: 2
Етап: ІІ етап
Предемет:правознавство
Вчитель:Кунчик Андрій Андрійович

Бурнейко Олександр

Місце: 3
Етап: ІІ етап
Предемет:історія України
Вчитель:Кунчик Андрій Андрійович

Гарусь Вікторія

Місце: 3
Етап: ІІ етап
Предемет:географія
Вчитель:Злотко Галина Макарівна

Гарусь Вікторія

Місце: 3
Етап: ІІ етап
Предемет:біологія
Вчитель:Колесник Людмила Василівна

Коритко Аліна

Місце: 2
Етап: ІІ етап
Предемет:географія
Вчитель:Злотко Галина Макарівна

2017-2018 н.р.

Захарчук Ольга

Місце: І
Етап: ІІІ етап (обласна олімпіада)
Предемет:географія
Вчитель:Злотко Галина Макарівна

Захарчук Ольга

Місце: 1
Етап: ІІ етап (районна олімпіада)
Предемет:географія
Вчитель:Злотко Галина Макарівна

Новосад Юрій

Місце: 3
Етап: Волинська інтернет-олімпіада з програмування
Предемет:інформатика
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Бурнейко Олександр

Місце: 2
Етап: ІІ етап (районна олімпіада)
Предемет:історія України
Вчитель:Бурнейко Ігор Олегович

Денисюк Софія

Місце: 3
Етап: ІІ етап (районна олімпіада)
Предемет:правознавство
Вчитель:Кунчик Андрій Андрійович

Коритко Аліна

Місце: 3
Етап: ІІ етап (районна олімпіада)
Предемет:географія
Вчитель:Злотко Галина Макарівна

Коритко Аліна

Місце: 3
Етап: ІІ етап (районна олімпіада)
Предемет:біологія
Вчитель:Колесник Людмила Василівна

Прищ Владислав

Місце: 3
Етап: ІІ етап (районна олімпіада)
Предемет:біологія
Вчитель:Колесник Людмила Василівна

2016-2017 н.р.

Шевчук Віталій

Місце: 2
Етап: Обласна олімпіада
Предемет:інформатика
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Шевчук Віталій

Місце: 3
Етап: Волинська інтернет-олімпіада з програмування
Предемет:інформатика
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Шевчук Віталій

Місце: 2
Етап: ІІ етап (районна олімпіада)
Предемет:інформатика
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Рекрут Оксана

Місце: 3
Етап: ІІ етап (районна олімпіада)
Предемет:трудове навчання
Вчитель:Бурнейко Ігор Олегович

Іщук Артур

Місце: 3
Етап: ІІ етап (районна олімпіада)
Предемет:біологія
Вчитель:Колесник Людмила Василівна

Прищ Владислав

Місце: 3
Етап: ІІ етап (районна олімпіада)
Предемет:біологія
Вчитель:Колесник Людмила Василівна

Бурнейко Олександр

Місце: 3
Етап: ІІ етап (районна олімпіада)
Предемет:історія України
Вчитель:Бурнейко Ігор Олегович

Грицюк Вікторія

Місце: 2
Етап: ІІ етап (районна олімпіада)
Предемет:географія
Вчитель:Злотко Галина Макарівна

Прищ Владислав

Місце: 2
Етап: ІІ етап (районна олімпіада)
Предемет:географія
Вчитель:Злотко Галина Макарівна

2015-2016 н.р.

Шевчук Віталій

Місце: 2 місце
Етап: Обласна
Предемет:інформатика
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Шевчук Віталій

Місце: 1
Етап: 2 етап (районна олімпіада)
Предемет:інформатика
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Шевчук Віталій

Місце: 1
Етап: 2 етап (районна олімпіада)
Предемет:фізика
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Шевчук Віталій

Місце: 3
Етап: 2 етап (районна олімпіада)
Предемет:історія України
Вчитель:Кунчик Андрій Андрійович

Грицюк Вікторія

Місце: 2
Етап: 2 етап (районна олімпіада)
Предемет:географія
Вчитель:Злотко Галина Макарівна

Іщук Артур

Місце: 2
Етап: 2 етап (районна олімпіада)
Предемет:інформаційні технології
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Прищ Владислав

Місце: 3
Етап: 2 етап (районна олімпіада)
Предемет:географія
Вчитель:Злотко Галина Макарівна

Захарчук Ольга

Місце: 3
Етап: 2 етап (районна олімпіада)
Предемет:інформатика
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Захарчук Ольга

Місце: 2
Етап: 2 етап (районна олімпіада)
Предемет:інформаційні технології
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

2014-2015 н.р.

Шевчук Віталій

Місце: 2
Етап: 3 етап (обласна олімпіада)
Предемет:інформатика
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

2012-2013 н.р.

Тисько Дмитро

Місце: 2 місце
Етап: Обласна олімпіада
Предемет:інформатика
Вчитель:Тисько Віталій Володимирович

Тисько Дмитро

Місце: 1 місце
Етап: Обласна олімпіада
Предемет:географія
Вчитель:Злотко Галина Макарівна
  • c.Підбереззя
  • Горохівський р-н
  • Волинська обл.
  • 45730
  • pidberezschool@ukr.net
  • +38 (033) 799-26-17